Weg van Kunst: het laatste nieuws

Onze lijst met kunstenaars is compleet! Dit zijn ze in willekeurige volgorde:
*Wilma Stegeman - http://www.wilmastegeman.com/
*Ellen van der schaaf - http://www.tekeningenkijken.nl/wordpress/
*Machiel Braaksma - http://www.machielbraaksma.nl/
*Lolkje van der Kooi - http://www.lolkjevanderkooi.nl/...
*Relinde Kattenberg - http://www.relinde.com/
*Jenny Ymker - http://www.jennyymker.com/
*Nico van Maastricht - http://www.dutchmonochromes.com/
*Teodora Ionescu - http://teodoraionescu.nl/
*Arthur Slenk - http://www.arthurslenk.com/
*Angelika Risken - http://angelikarisken.de/works.html
*Titus Rudolphy - drukaantwerk.tumblr.com!
*Hans Wijninga - http://www.hanswijninga.nl/
*Judith Koning - http://www.judithkoning.nl/
*Sari Piek - http://www.saripiek.nl/
*Frans Baake - http://www.fransbaake.nl/
*Lucas Lelieveld - http://www.lucaslelieveld.nl/indexhibit/
*Anna van der Horst - http://www.anna-van-der-horst.nl/
*Erna Kuik - http://ernakuik.weebly.com/
*Michel van Overbeeke - http://www.michelvanoverbeeke.nl/
*Hans Meerman - http://stedelijkmuseumkampen.nl/.../ver.../183-hans-meerman.html
*Kenne Grégoire - http://www.kennegregoire.com/
Op elk adres van Weg van Kunst staat een heel bescheiden doorzichtig HUISJE, met een opening op het dak. Een spaarpotje!
Als u Weg van Kunst een warm hart toedraagt kunt u dat laten blijken door hierin uw bijdrage storten.
Stichting Weg van Kunst is een NON-PROFIT organisatie die afhankelijk is van sponsors, giften, gemeentelijke subsidie en vrijwilligers. Alle bijdragen zijn welkom! Storten op onze bankrekening mag natuurlijk ook:
NL 03 INGB 0006 2290 15.
Alvast heel hartelijk bedankt! Dan zorgen wij volgend jaar weer voor een prachtige route!

Lees meer...